TSRM İzmir Sempozyumu 2019

KONGRE TARİHİ
18 Mayıs - 19 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Grand İzmir Özdilek Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tsrmizmirsempozyumu.com
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

Son üç yıldır her sene mayıs ayında TSRM olarak İzmir’de düzenlediğimiz ve gerek katılım olarak, gerekse içerik olarak bir kongre havasında geçen TSRM İzmir sempozyumlarından bir yenisi ile tekrar karşınızdayız.

Her yıl farklı bir konsept ile karşınıza çıkmaya çalıştığımız bu sempozyumlarda bu seneki sempozyum konseptimizi “Onkofertilite, Üremenin Korunması” olarak olarak belirledik. Ayrıca geniş bir kitleye hitap ettiğimizin bilinciyle klinisyen ve embriyologlara yönelik çok güncel ve pratik bir seri kurslarımız olacak.

Kurslarımızı, öncelikle kadın doğumda gittikçe kendine daha çok yer bulan 3D-4D Ultrasonografi Kursu, SENATÜRK organizasyonu ile ortaklaşa “Meme Hastalıkları ve Jinekoloji” , aile hekimleri için “Erken Tanı ve Tarama Testleri Kursu”, ve klinik embriyologlar için de “Oosit Dondurma” kursları olarak belirledik.

Ayrıca Kadın doğum uzmanları için her yönüyle IUI ve IVF ile ilgili 2 kursumuz da bu toplantımızda bulunmakta.

Wyndham Grand İzmir Özdilek otelinde gerçekleşecek bu toplantıda tüm meslektaşlarımızı ve üreme sağlığı alanında çalışan tüm profesyonelleri ve bu alanda eğitimleri devam eden öğrencilerimizi de aramızda görmekten çok mutlu olacağız.

Hepinize en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık
TSRM Başkanı

Prof. Dr. Erbil Doğan
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin