PharmaClass 2019-Uzmanından Eczane

KONGRE TARİHİ
02 Mayıs - 05 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
Kapadokya, Nevşehir, Türkiye
KONGRE YERİ
Crowne Plaza Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.pharmaclass.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Günümüzde, birinci basamak sağlık hizmet sağlayıcısı olarak bizler serbest eczanelerimizde iki temel fonksiyonu kusursuz olarak yerine getirmek zorunluluğundayız;

İçinde bulundukları/geçirdikleri sağlık problem süreçlerinde, danışanlarımıza, en uygun ve optimize çözümleri, onların çıkarlarını göz önünde tutarak farmasötik bakım hizmet ve danışmanlığını sağlamak/sunmak.
İşletmemizin standartlarını ve etik yaklaşımını bozmaksızın, yaşamının devamını sağlamak, iyileştirmek, kalitesini ve karlılığını arttırmak için gerekli yönetsel ve finansal fonksiyonları planlamak, uygulamak ve idare etmek.

Kavramsal ve etik olarak birbirine taban tabana ters algılanan bu iki fonksiyonun, beraber, doğru ve bilimsel kurallar çerçevesinde uygulandığında birbirini besleyen iki unsur olarak çalıştığını, işletmelerin daha iyi hizmeti, daha karlı ve kaliteli şekilde vermesini sağladığını biliyoruz.

2-5 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz, “PharmaClass 2019” bu düşünceler çerçevesinde sizler için, içinizden meslektaşlarımızın katkılarıyla oluşturuldu.

“Uzmanından Eczane” sloganıyla planladığımız programımız, sizlere eczanenizde karşılaşabileceğiniz ve kullanabileceğiniz;

Muhasebe, finans, yatırım problemlerinin kısa/olası çözümleri, pazarlama ve iletişim teknikleri, insan kaynakları yönetimi oturumları ile,
Danışanlarınızın size en sık başvurduğu konu başlıklarına yönelik, konunun uzmanlarının sizleri bilgi ve ipuçları vererek destekleyeceği bilimsel atölyeler ile zenginleştirildi.

Beraberliğimizde birbirimizi daha yakından tanıyıp tecrübelerimizi paylaşabileceğimiz ve eğleneceğimiz sosyal programlar da içerikte unutulmadı.

Umarım bizlerin hazırlarken birbirimizden çok şey öğrendiğimiz ve yararlandığımız organizasyonumuza katılır, ihtiyaç duyduğunuz çözümleri ve bilgileri elde eder, tecrübelerinizi bizimle paylaşırsınız.

Umudumuz öğreneceklerimizin ve paylaştıklarımızın mesleki birlikteliğimizi kuvvetlendirmesi.

2-5 Mayıs 2019 tarihlerinde Kapadokya’da görüşmek dileğiyle,
Danışma Kurulu Adına
Prof. Dr. Barkın Berk

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin