Çukurova Kulak Burun Boğaz Derneği 17. Video Konferanslar

KONGRE TARİHİ
22 Mart - 24 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
Adana, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.videokonferanslar.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Çukurova Kulak Burun Boğaz Derneği’nin 22-24 Mart 2019 tarihleri arasında Adana‘da bu yıl 17. sini gerçekleştireceğimiz VİDEOKONFERANSLAR’a sizleri davet etmekten mutluluk ve onur duymaktayız.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Otorinolarengoloji alanındaki tüm güncel konular videolar eşliğinde sunulacak ve tartışılacak olup zengin bir toplantı programı oluşturmak amacıyla şimdiden çalışmalara başlanmıştır.

17. Videokonferanslar kapsamında bu yıl da, geçen sene çok ilgi gören kurslarımızı düzenleyeceğiz.

Yıllardır takdiriniz ve desteklerinizle büyüttüğünüz toplantımıza katılımınızın bizlere güç vereceğini tekrar belirtmek isteriz.

Adana’nın sıcacık ve büyülü havasında, bilim, kültür, sanat ve dostlukların buluşmasıyla verimli bir toplantı yapmak dileğiyle hepinizi 17. Videokonferanslar’a bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Doç. Dr. Özgür Tarkan
Doç. Dr. Özgür Sürmelioğlu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin