6. Uluslararası 17. Ulusal Hemşirelik Kongresi

KONGRE TARİHİ
19 Aralık - 21 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
The Ankara Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ulusalhemsirelikkongresi2019.org
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

Adını büyük önder Atatürk’ten alan ve Türkiye’nin en köklü üniversitelerinden birisi olan Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Hemşirelik Bölümü olarak, 6. Uluslararası, 17. Ulusal Hemşirelik Kongresini 19-21 Aralık 2019 tarihinde Ankara’da gerçekleştirecek olmanın onurunu yaşamaktayız. Ana teması “Hemşirelik Bakımında Fark Yaratmak” olan kongremizde; Güvenli ve Kaliteli Bakım, Hemşirelik Eğitiminin Bugünü ve Geleceği, Kanıt Temelli Uygulamalar ve Araştırmalar, Profesyonellik ve Multidisipliner Bakım, İnovasyon ve Hemşirelik Bakımı, Politika ve Stratejiler, Hemşirelikte Uzmanlaşma konularına yer verilecektir. Ayrıca kongremiz kapsamında klinisyen ve akademisyen meslektaşlarımızın ilgi duyabilecekleri bazı özel konularda kurslar da yapılacaktır. Konuşmacı olarak hemşirelik konusunda uzman ulusal ve uluslararası meslektaşlarımızla buluşturmayı hedeflediğimiz kongremize hemşireliğin tüm alanlarıyla ilgili konularda bildirilere yer verilecektir.

Kongremizin siz meslektaşlarımızın katkı ve katılımı ile başarılı olacağını düşünüyor, bütün düzenleme kurulu adına sevgi ve saygılar sunuyorum.

Prof. Dr. Ayten Şentürk Erenel
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin