3. İktisat Tarihi Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Nisan - 27 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
İzmir Demokrasi Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
iktisattarihi2019.idu.edu.tr
DAVET
Birincisi 2007 yılında Türk İktisat Tarihi Platformu (TİTAP) iş birliği ile Marmara Üniversitesinde, ikincisi de 2010 yılında Fırat Üniversitesinde düzenlenen İktisat Tarihi Kongresinin üçüncüsü, 25-27 Nisan 2019 tarihleri arasında İzmir Demokrasi Üniversitesinin ev sahipliğinde düzenlenecektir.

Her iki kongrenin bildirileri yayımlanmış olup, kongreye katılmayı arzu eden meslektaşlarımızın, bir fikir edinmek amacıyla TİTAP sayfasındaki bu eserlerimize göz atmalarını tavsiye ederiz.

Kongreye katılım ücreti talep edilmeyecektir. Ulaşım ve konaklama giderleri katılımcılara ait olup, öğle ve akşam yemekleri Üniversitemiz tarafından karşılanacaktır.

Kongrenin dili Türkçe ve İngilizcedir. Takviminde belirtilen esaslara göre meslektaşlarımızın katılımı ilanen duyurulur.

Saygılarımızla.

Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin