Uluslararası Avrasya Pediatri Kongresi 2020

KONGRE TARİHİ
17 Eylül - 20 Eylül 2020

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Grand İstanbul Ataşehir

KONGRE WEB SİTESİ
www.inepco2020.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım;

Uluslararası Avrasya Pediatri Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük bir mutluluk duymaktayım. Avrupa ve Asya’nın geçiş noktasında bulunan ülkemizin gözbebeği, iki kıtayı birleştiren tek şehir olan İstanbul’da böyle bir kongreyi düzenliyor olmak bizler için büyük bir onur ve sevinç kaynağıdır. Ülkemiz ile yakın ilişki içinde olan gerek Balkanlar ve Avrupa, gerekse Orta Doğu ve Asya’daki dost ve kardeş ülkelerden çocuk hekimlerinin ve tüm çocuk dostlarının katılımı ile gerçekleştireceğimiz bu kongrede, üst düzey bilimsel bilgi paylaşımının yanı sıra mevcut dostlukların perçinlenmesi ve yeni dostlukların kurulması da en büyük amaçlarımızdan birisidir. Benzer coğrafi şartlar ile ve tarihsel ve kültürel olarak birçok ortak birikime sahip bulunan ülkelerimizin pediatri ile ilgili sorunlarına ortak çözümler üretmek ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmak hepimiz için çok faydalı olacaktır. Kongremizde pediatrinin hemen hemen tüm alanlarında otorite olan hocalarımızdan konferanslar dinleyebileceğiniz gibi yeni yapılan araştırmaların da sunulacağı oturumlara katılabileceksiniz.

İstanbul, her mevsimi güzel bir şehirdir. Kongremizin Eylül ayında yapılması, İstanbul’un sonbahar güzelliklerini farklı bir perspektifte görmek isteyen dostlar için de büyük ve güzel bir deneyim olacaktır. Bu nedenlerle, hepinizi bu güzel kongrede bir araya gelmeye ve kıtaların birleştiği şehirde kalplerinizi ve ellerinizi birleştirmeye çağırıyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Fahri Ovalı
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin