Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği 12. Ulusal Kongresi

KONGRE TARİHİ
28 Ekim - 31 Ekim 2020

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Bakırköy Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tmftpkongre2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği, çalışma grubu olarak doğuşundan bu yana 20 yılı aşkın süredir, ülkemizin alanındaki en faal kuruluşudur. Derneğimiz, anneler ve bebeklerinin sağlığının korunması ve geliştirilmesi çerçevesinde, eğitimler düzenlemek, araştırmalara destek vermek, alanında yapılanların daha iyi ve daha doğru gerçekleşmesi için yol haritaları sunmak, çalışanların ve hizmet alanların medikolegal haklarını korumak için vardır. Sizi davet etmekten onur duyduğum 28 - 31 Ekim 2020 tarihilerinde Hilton Bakırköy Hotel İstanbul’da düzenlenecek olan XII. Ulusal Kongre’miz bu etkinliklerin en önde gelenidir. Yalnız üyelerine ve perinatoloji gönül verenlerine değil, tüm doğum hekimlerine ve anne-yenidoğan sağlığına yönelik bu çalışmalar sosyal ve ekonomik kaynak gereksinimindedir.

XII. Ulusal Kongre’miz ve öncesi planlanan kurslar ile birlikte bu toplantının bilimsel düzeyinin ve katılımının çok yüksek olacağını düşünüyoruz. Kurumsal yapısı ve geçtiğimiz yıllardaki organizasyon başarıları ve ilişkileri ile derneğimiz üretken özelliğini ortaya koymuştur.

Sizleri aramızda görmekten derneğimizin yönetim kurulu olarak mutluluk duyacağımızı bildirir, 28-31 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul’da buluşmak ümidi ile sevgi ve saygılar sunarız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Namık DEMİR
Dernek ve Kongre Başkanı

Doç. Dr. Ahmet GÜL
Dernek ve Kongre Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin