Türkiye Birinci Basamak Hekimleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
22 Ekim - 25 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tubikon2019.org
DAVET
Sevgili meslektaşlarım,

Düzenleyeceğimiz Türkiye Birinci Basamak Hekimleri Kongresi - TÜBİKON 2019 ile hedefimiz, kongrenin tüm birinci basamak hekimlerini kapsayan bir kongre olmasıdır.

Aile hekimlerinin yanı sıra İş Yeri Hekimleri, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Hekimleri ve Acil Hekimleri, ülkenin birinci basamak sağlık hizmetlerinin kapı tutucularıdır.

Sağlığın koruyucu hekimlik ve ayaktan teşhis ve tedavi yükünü karşılayan biz birinci basamak hekimleri, bu kongre sayesinde hem bilgilerimizi güncelleyecek hem de paydaşlar arasında ki iş birliğini güçlendireceğiz.

Bu kongre ile alınan bilgiler eşliğinde;

İş Yeri Hekimleri, işle ilgili hastalıklar ve meslek hastalıkları hakkındaki bilgilerine yeni bilgiler ekleyeceklerdir.

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Hekimleri, tanıya giden yeni yollar keşfedecek ve tedavi planlamasında güncel bilgiler öğreneceklerdir.

Acil Hekimleri, ayaktan teşhis ve tedavi vermeye çalışırken kendilerine en kısa sürede rehberlik edecek spot bilgiler edineceklerdir.

Aile Hekimleri, bireysel koruyucu hekimliğin yanında periyodik sağlık muayenesi, kronik hastalıklarla baş edebilme, hastalıkları yönetebilme gibi konularda bilgilerini yenileyebileceklerdir.

Tıp camiasının birinci basamak paydaşlarının bir arada olduğu bu bilimsel içeriği zengin kongreye katılımlarınızı bekleriz.

Saygılarımızla,

Engin ÇAPAR
Kongre Başkanı

Mehmet Gökhan KARA
Kongre Genel Sekreteri

Esin Şener TOKAT
Kongre Bilimsel Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin