Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Kongresi-TÜBİKON 2020

KONGRE TARİHİ
20 Ekim - 23 Ekim 2020

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.saglikliyasamhareketi.org.tr
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği olarak koruyucu hekimliği önemsiyor ve bu alanda çalışmalar yapıyoruz. Toplum ve tıp yararına projeler üretmeye gayret ediyoruz.

Bu gerekçeyle sahada aktif olarak çalışan;

Aile Hekimleri, Acil Servis Hekimleri, İşyeri Hekimleri, Pediatrist, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı hekimlerimiz ile Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Kongresi , TÜBİKON 2020’yi birlikte yapıyoruz.

Bizler bilimsel multidisipliner bu çatı altında toplanıp, Koruyucu Hekimliğe farklı açılardan bakarak fikir edinebilmek ve sahada uygulanabilir projeleri yönetebilmek için bir araya geliyoruz.

TÜBİKON 2020 Koruyucu Hekimlik paydaşlarını bir araya getirerek bireysel koruyucu hekimliğinin yanı sıra; periyodik sağlık muayenesi, kronik hastalıklarla baş edebilme, hastalıkları yönetebilme gibi konularda hekimlerin bilgilerini yenileyebilmesinin yanında en pratik şekilde kullanabileceği spot bilgileri edinebilmelerini ve hizmet sunumu sırasında beceriyi kazanabilmelerini de sağlamaya çalışacağız. Elbette hekimler bu kongrede sağlık işleyişini gözlemleme ve sahada yaşadıkları tecrübeleri paylaşma fırsatını da yakalayacaklardır.

Tıp camiasının koruyucu hekimliği paydaşlarının bir arada olduğu bilimsel içeriği zengin TÜBİKON 2020’ye katılımlarınız bizleri onurlandıracaktır.

Dr. Mehmet Gökhan Kara
TÜBİKON 2020 Kongre Başkanı

Prof. Dr. Nevrez Koylan
Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin