Türkiye 8. Ulusal Bahçe Bitkileri Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Eylül - 05 Eylül 2020

KONGRE ŞEHRİ
Bursa, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.bahce2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız

Bursa Uludağ Üniversitesi, Ziraat Fakültesi, Bahçe Bitkileri Bölümü olarak 1-5 Eylül 2020 tarihinde Bursa’da düzenlenecek olan Türkiye VIII. Ulusal Bahçe Bitkileri Kongresi’ne ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz.

Kongre kapsamında Bahçe Bitkileri içerisinde yer alan meyvecilik, sebzecilik, bağcılık ve süs bitkileri disiplinlerinde çalışan bilim insanlarının bir araya getirilmesi, bilimsel çalışmaların sunulması, bilgi alış-verişinde bulunarak yeni bakış açılarının ortaya çıkarılması, yeni işbirlikleri ve ortak çalışmalara zemin hazırlama fırsatlarının oluşturulması amaçlanmaktadır. Bunun yanı sıra konu uzmanları ile sektör temsilcileri arasında bilgi etkileşimlerinin sağlanarak sektörün sorunları doğrultusunda yeni araştırma programlarının oluşturması gibi somut çıktıların elde edilmesi hedeflenmektedir.

Duayen hocalarımızın 1992 yılında başlattığı oluşumun sekizincisi olan Türkiye VIII. Ulusal Bahçe Bitkileri Kongresi’nde Bursa’da birlikte olabilmek dileğiyle...

Sevgi ve saygılarımızla

Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin