Türk Nöroşirürji Derneği Stereotaktik Fonksiyonel Ağrı ve Epilepsi Cerrahisi Öğretim ve Eğitim Grubu İlkbahar Sempozyumu-SFAECG 2020

KONGRE TARİHİ
26 Mart - 29 Mart 2020

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Çıralı Kimera Otel

KONGRE WEB SİTESİ
sfaec2020.org
DAVET
Sayın meslektaşlarımız ve ilgililer,

Türk Nöroşirürji Derneği Stereotaktik, Fonksiyonel, Ağrı ve Epilepsi Cerrahisi Öğretim ve Eğitim Grubu (SFAECG) İlkbahar Sempozyumu 26-29 Mart 2020 tarihleri arasında ‘’Komplikasyonlar ve komplike vakalar: nasıl başa çıkalım?’’ başlığı altında Olimpos ve Phaselis antik kentlerinin arasında yer alan, eşsiz bir doğaya sahip olan Antalya Çıralı Kimera Otel’de düzenlenecektir. Hareket bozuklukları , epilepsi, spastisite, stereotaktik biyopsi ve ağrı cerrahilerinde karşılaştığımız sorunlar ve baş etme yollarını tartışacak olduğumuz sempozyumda hem kıdemli hocalarımızın tecrübelerinden faydalanabileceğimiz hem de genç arkadaşlarımızın pratikte karşılaştıkları sorunları bizimle paylaşmasını sağlayacak bir sempozyum programı oluşturmaya çalıştık. Ayrıca komplikasyon gelişen ya da inatçı komplike olguların tartışılacağı vaka oturumları planladık. Gelişen teknoloji ve yıllar içinde rafine olan cerrahi teknikler sayesinde komplikasyonlar gün be gün daha iyi yönetiliyor olsa da özellikle cihaz destekli cerrahi oranının artması nedeniyle bu tür komplikasyonlarla baş etme konusunda nispeten acemi sayılırız. Toplantımızda komplikasyonların yönetiminde ve komplike vakalarda cerrahi tekniğin seçiminde birlikte karar aldığımız ve çalıştığımız Nöroloji ve Algoloji branşlarından alanında söz sahibi akademisyenler de ilgili konularda katılımcılarla tecrübelerini paylaşıyor olacaklar.

Başarılı geçmesini umduğumuz ve sosyal programlarla da zenginleştirdiğimiz İlkbahar Sempozyumuna sizi davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımızla,
SFAECG Yönetim Kurulu adına
Doç. Dr. Ersoy Kocabıçak
SFAECG Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin