Türk Beyin Damar Hastalıkları Derneği Kurslar Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Nisan - 28 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Papillon Ayscha Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.bdhk2019.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarım,

Türk Beyin Damar Hastalıkları Derneği tarafından bu yıl ilk kez 26-28 Nisan 2019 tarihlerinde düzenleyeceğimiz kurslar kongresine sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Beyin damar hastalıklarının tanı ve tedavisindeki güncel gelişmeler ışığında sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz 12 kurstan oluşan bir kurs programı hazırladık.

Kongre boyunca çeşitli kurslara katılacak ve eğitimimiz sırasında eksikliğini hissettiğimiz veya kendimizi geliştirmek istediğimiz alanlarda pratik yapma imkânı bulacağız.

Ayrıca meslektaşlarımız araştırmalarını ve olgularını sözlü bildiri oturumlarında sunma ve posterlerini sergileme fırsatı bulacak.

Büyük bir emek ve özenle hazırlanan bilimsel ve sosyal programımızla keyifle vakit geçireceğinize inandığımız kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Katılımınız ve desteğiniz bizim gücümüz olacaktır.

Kongrede buluşmak dileği ile…

Prof. Dr. Bijen Nazlıel
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin