Türk Beyin Damar Hastalıkları Derneği Kurslar Kongresi 2020

KONGRE TARİHİ
09 Nisan - 11 Nisan 2020

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Papillon Ayscha Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.bdhk2020.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarım,

Türk Beyin Damar Hastalıkları Derneği tarafından düzenlenen ve 09-11 Nisan 2020 tarihlerinde Antalya’da ikincisi yapılacak olan İnme Kurslar Kongresi’ne sizleri davet etmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

İnme giderek sıklığı artan ve tüm nöroloji hekimlerini ilgilendiren önemli bir toplum sağlığı sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır. İnme konusunda tanı ve tedaviye ilişkin son yıllarda çok hızlı gelişmeler olmaktadır. Ülkemiz de bu yıl yayımlanmış olan inme yönergesi ile bu gelişmeleri yakalama ve uygulama konusundaki kararlılığını ortaya koymuştur. Bu yönerge ile inme hastalarının en hızlı şekilde ve en uygun tedaviye ulaşması hedeflenmiştir. Yönerge, aynı zamanda inmenin tanı ve tedavisinin nöroloji hekimlerinin yetki ve sorumluluğunda olduğunu da belgelemiştir.

Kongre programımız beyin damar hastalıklarının tanı ve tedavisinde hem temel hem de güncel bilgilerin paylaşılacağı 12 kurstan oluşmaktadır. Kursların içeriği günlük pratiğimizde sık karşılaştığımız sorunlara odaklanarak düzenlenmiştir. Kurslarda katılımcıların inmeyle ilgili sorularını danışma ve tartışma fırsatı bulabileceği interaktif bir ortam oluşturmak hedeflenmektedir. Programda uygulamalı kurslarımız da yer alacaktır.

İnme kurslar kongresinde meslektaşlarımız özgün araştırmalarını ve ilginç olgularını sözlü bildiri oturumlarında sunma ve posterlerini sergileme fırsatı da bulacaklardır.

Siz değerli hekimlerimizin desteği ve katılımı her zaman olduğu gibi kongremizin başarılı olmasını sağlayacaktır. İnme kurslar kongremizin, bilimsel yönümüzün yanı sıra birlik ve beraberliğimizi de pekiştireceğine inanmaktayız.

Kongrede buluşmak dileği ile…
Canan Togay Işı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin