TND 2. Nöromusküler Hastalıklar Kongresi

KONGRE TARİHİ
19 Nisan - 21 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Çeşme, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Ilıca Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.noromuskuler.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarım,

Sizleri, Türk Nöroloji Derneği bünyesinde yer alan Nöromusküler Hastalıklar Çalışma Grubu tarafından 19-21 Nisan 2019 tarihleri arasında Çeşme Ilıca Otel’de düzenlenecek olan “TND II. Nöromusküler Hastalıklar Kongresi”ne davet etmekten mutluluk duyarız.

Kas hastalıkları, periferik sinir ve nöromusküler bileşke hastalıkları, motor nöron hastalıkları, tuzak nöropatiler ana başlıklarımız olacaktır. Bilgi ve deneyimlerimizi paylaşabileceğimiz, noromuskuler hastalıklar konusunda karşılaştığımız sorunları irdeleyip fikir alışverişi yapabileceğimiz bir ortam da oluşturacak olan kongremizde, meslektaşlarımızın güncel ve doğru bilgiye ulaşmalarını sağlamak, nöromusküler alanındaki araştırmalarda katedilen en son gelişmeleri ve klinik alana yansımalarını birlikte değerlendirmek arzusundayız.

Nöromusküler hastalıklara ilgi duyan tüm hekimlerimizin yanı sıra birlikte çalıştığımız çok çeşitli alanlardan arkadaşlarımızı da kongrede görmeyi arzu ediyoruz. Kongrenin, hepimiz açısından verimli olmasını temenni eder, saygılar sunarım.

Türk Nöroloji Derneği
Nöromusküler Hastalıklar Çalışma Grubu Adına
Prof. Dr. Sevim ERDEM ÖZDAMAR

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin