Psikiyatri Kış Okulu 5

KONGRE TARİHİ
15 Şubat - 17 Şubat 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Kaleiçi Adalya Port Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.psikiyatrikisokulu.com
DAVET
Psikiyatri ve psikoloji olmak üzere farklı disiplinlerden bilim insanlarının katılımı ile gerçekleşen, katılımcılar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan okul bu yıl “Adalet” teması ile 15-17 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya Kaleiçi Adalya Port Otel’de gerçekleşecektir.

Gelenekselleşen okulun amacı; önceliği bilimsel ve politik olarak kendini konumlandırdığı "eleştirel psikiyatri" penceresinden ruh sağlığı alanında çalışan tüm meslek alanlarının sosyoloji, ekonomi, siyaset, sanat gibi çeşitli bilimsel disiplinler ile buluştuğu bir tartışma ortamı yaratmak, farklı bölge ve kurumlarda çalışan ruh sağlığı çalışanları arasındaki bilimsel, eğitsel iletişimi ve mesleki dayanışmayı artırmak, psikiyatri ve psikiyatri dışı çeşitli disiplinlerde çalışan ve emek veren, üreten ve tartışan bilim insanlarının temas kurabilmesini sağlamaktır.

Ruh sağlığı alanında çalışan psikiyatr, psikolog ve diğer meslek gruplarının akademik ihtiyaçları doğrultusunda her yıl farklı bir tema ve sizlerin yoğun ilgisi ile sürdürdüğümüz, ruh sağlığı alanına yeni bir soluk getirdiğini düşündüğümüz bu etkinlikte bir kez daha sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Sizleri özgürleşmiş bilgiyi üretme ve paylaşma yolculuğuna davet ediyor, başka bir psikiyatrik bakışın mümkün olduğu bir ortamın harcını karma dileği ile Antalya'ya bekliyoruz.

Etkinlik tarihlerini ajandanıza not almayı unutmayınız…

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin