Palyatif Bakım Derneği 2. Palyatif Bakım Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
20 Eylül - 21 Eylül 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Grand Özdilek Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.palyatif2019.org
DAVET
Değerli Palyatif Bakım Profesyonelleri,

İkincisini düzenlediğimiz ve geleneksel hale getirmeye çalıştığımız Palyatif Bakım Sempozyumu 20-21 Eylül 2019 tarihinde, Wyndam-Özdilek Otel İZMİR'de yapılacaktır. Hedefimiz her yıl farklı bir konuyu detaylı ele almak olduğundan bu sene "Onkolojide Palyatif Bakım"ı seçtik.

Yönetim Kurulu ve Düzenleme Kurulu olarak amacımız, palyatif bakım alanında çalışan siz değerli sağlık profesyonellerinin konu üzerinde son gelişmeleri, ortak sorunları ve çözüm arayışlarını paylaşarak güzel bilgi ve anılarla dönmelerini sağlamaktır.

Küresel bir sorun olarak tüm dünyada ortaya çıkan ekonomik sorunlar zaman zaman eğitim toplantıları yapma konusunda bizleri zora soksa da, sizlerden gelen öneriler ve endüstrinin değerli paydaşlarının verdiği destekle yola çıktık ve en iyisini yapmayı planladık. Bu sempozyumun öznesi siz değerli katılımcılarsınız. Sözlü sunu oturumları, paneller, satellit toplantılar, kurslarla zenginleştirdiğimiz sempozyumumuz için güzel İzmir'in en güzel mevsimi sonbaharda sizleri aramızda görmek için davet ediyor, katılımınızı bekliyoruz.

Prof. Dr. Meltem UYAR
Palyatif Bakım Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin