KLIVET 1. Ulusal Öğrenci Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Mayıs - 26 Mayıs 2024

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
klivetogrencikongresi.org
DAVET
Kıymetli Öğrenci Kardeşlerim,

KLİVET mesleki gelişimin ışığını her alana yaymak amacıyla bu yıl 1. Ulusal Veteriner Öğrenci kongresini düzenleme kararı almıştır. Uzun yıllardır mesleki gelişimin öncüsü olan derneğimiz meslektaşlarımıza hak ettikleri kalitede düzenlediği eğitim programlarına bir yenisini eklerken bu defa öğrencileri hedef almaktadır.

Eğitim hayatınızın daha verimli geçmesi, mesleğimizi daha iyi anlamak ve uygulamak için tüm detayları tecrübelerimizle inceleyerek sizlere muhteşem bir kongre düzenlemeyi hedefliyoruz.

Bu yıl ilki düzenlenecek olan kongrenin tıpkı KLİVET BAHAR SEMPOZYUMU'nda olduğu gibi her yıl geliştiğine hep birlikte destek ve şahit olacağız. Bu mesleki çalışmalar bilime ışık tuttuğu gibi öğrencilerin ve meslektaşların da birlikte düşünme, hareket etme yeteneklerini geliştirmektedir.

Kongremize destek veren tüm paydaşlarımıza, kıymetli hocalarımıza ve tabii geleceğimiz olan siz öğrenci kardeşlerimize şimdiden teşekkür ediyorum.

Sizleri bu muhteşem organizasyonun parçası ve takipçisi olmaya davet ediyorum.

Tarık AKAN
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.