Kardiyovasküler Akademi Kongresi 2020

KONGRE TARİHİ
16 Eylül - 20 Eylül 2020

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.kvak2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Kardiyovasküler Akademi Derneği Kongresi 16-20 Eylül 2020 tarihleri arasında Elexus Hotel, Girne , K.K.T.C’de gerçekleşecektir.

“Önce siz, öncü biz” ilkesi ile her sene olduğu gibi bu sene de alanında yetkin ve tecrübeli öğretim üyeleriyle geleceğin anahtarı olarak gördüğümüz siz genç kardiyologları aynı kürsüde buluşturmaya devam ediyoruz. Kardiyovasküler Akademi Derneği Kongresi’nin bu seneki programı önceki seneler ile benzer şekilde kardiyoloji alanındaki en güncel bilgileri içermektedir; bununla beraber gerçek hayatta karşılaşılan ve ihtiyaç duyulan en zorlu konuları da kapsamaktadır. Kongre programında bulunan ve her gün farklı konularda düzenlenen katılımın geniş tutulduğu mini kurslar genç kardiyologların pratik ve doğru bilgilere ulaşmasını kolaylaştıracaktır. ‘Salon konuşsun’ oturumları ile, örnek vakalar ışığında kardiyolojideki gri alanlara hep birlikte tartışarak ışık tutacağız. ‘Uluslararası Genç Akademi Grubu’ ile iki ortak oturum programımızda yer alacaktır. İlgi çeken ‘KazanMac’ yarışmamız ile bu sene de gün boyu bilimsel aktivitelere katılırken kazanmaya devam edeceğiz.

Tüm yenilikleri birlikte şekillendirdiğimiz genç kardiyoloji hekimleri derneğimizin gurur kaynağıdır ve birlikte geleceği aydınlattığımızı düşünüyoruz. Bu bağlamda bu sene de kongremizde, beraber gerçekleştirdiğimiz ve değeri çok yüksek olan ulusal klinik araştırma sonuçlarımız açıklanacaktır.

Özgür ve yaratıcı düşünceler, özgür ortamlarda filizlendiğini bildiğimiz için serbest giyim tarzı ile kongremize katılabilir ve sunum yapabilirsiniz. Sizlerle dinamik, bilimsel gücü yüksek, monotonluktan uzak, aydınlık bir kongrede buluşmayı diliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Oktay Ergene
Başkan

Prof. Dr. Ömer Kozan
Onursal Başkan

Prof. Dr. Mehdi Zoghi
Genel Sekreter

Doç Dr Özlem Arıcan Özlük
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin