Fibrotik-İnflamatuvar Akciğer Hastalıkları ve Pulmoner Hipertansiyon Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
06 Aralık - 08 Aralık 2024

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Ela Quality Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
iahph.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları, Romatoloji Bilim Dalı ve Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı’nın ortak çalışması ile Türkiye Romatoloji Derneği çatısı altında düzenlenecek olan “Fibrotik-İnflamatuvar Akciğer Hastalıkları ve Pulmoner Hipertansiyon Sempozyumu”nu hazırlıyor olmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.

Fibrotik-İnflamatuvar Akciğer Hastalıkları ve Pulmoner Hipertansiyon konuları üzerinde güncel gelişmeleri takip etmeyi planladığımız bu özel sempozyumda; ayırıcı tanı süreçleri ile tedavi güncellemeleri konularına bilimsel programımızda yer vermeyi planladık. Özellikle Romatoloji Uzmanları ve Göğüs Hastalıkları uzman hekimlerine yönelik olarak olusturduğumuz sempozyumumuzda hastalıklara farklı bakıs açılarını alanında yetkin konuşmacılarla tartısmayı arzuladık.

Tıptaki gelişmelerin oldukça dinamik olduğu bu dönemde, özellikli konulara odaklanmış ve güncel literatürün alanının uzmanları ile değerlendirildiği bu sempozyumun meslektaşlarımız için oldukça değerli olduğu düşüncesindeyiz.

Meslektaşlarımızı Fibrotik-İnflamatuvar Akciğer Hastalıkları ve Pulmoner Hipertansiyon Sempozyumu’na davet etmekteyiz.

6-8 Aralık 2023 tarihlerinde Ela Quality Kongre Merkezi Antalya’da “ Fibrotik-İnflamatuvar Akciğer Hastalıkları ve Pulmoner Hipertansiyon Sempozyumu’nda buluşmak dileğimizle,

Saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Prof. Dr. Ender Terzioğlu
Sempozyum Eş Başkanı​​​​

Prof. Dr. Aykut Çilli
Sempozyum Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.