Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Lisansüstü Eğitimi Sanat ve Tasarım Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
11 Nisan - 12 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Akdeniz Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.sanatvetasarimsempozyumu.com
DAVET
Modern Çağla birlikte ilk büyük kırılmalarını yaşayan Sanat ve Tasarıma yönelik disiplinler, toplumları etkileyen kitlesel olay ve olgularla birlikte evrilerek değişim göstermişlerdir. Günümüzde ise disiplinler arasında kaybolmaya başlayan sınırların neticesinde birbirlerine yaklaşan alanlar “Sanat ve Tasarım” çatısı altında toplanarak yeni araştırma alanlarını ve konularını meydana getirmişlerdir. Bu bağlamda Sanat ve Tasarıma yönelik eğitim veren kurumlardaki genç araştırmacıları bir araya getirmek amacıyla Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü ev sahipliğinde 11-12 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanan Uluslararası Lisansüstü Eğitimi Sanat ve Tasarım Sempozyumu düzenlenecektir.

Öğrenci merkezli sempozyumda mevcut araştırmalar neticesinde karşılıklı fikir alışverişlerinin yapılmasının yanı sıra konuyla ilintili olarak eser sunumunun gerçekleştirilmesi öngörülmektedir. Sempozyum sonunda her katılımcıya sergi veya sözlü sunumları için adlarına düzenlenmiş katılım belgesi/belgeleri verilecektir.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin