Akdeniz Onkoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
10 Ekim - 13 Ekim 2024

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Kaya Artemis Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
akdenizonkoloji2024.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri, 10-13 Ekim 2024 tarihleri arasında KKTC, Kaya Artemis Hotel’de düzenlenecek olan ‘’Akdeniz Onkoloji Kongresi’’ne katılmaya davet etmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz.

Henüz kendisi de genç olan derneğimizin en önemli amacı içinde bilim ateşi yanan genç meslektaşlarımızı desteklemek ve gelişimlerine katkıda bulunmaktır. Bu amacımızı gerçekleştirme yolunda en büyük yardımcılarımız her zaman ışıkları ile bizi aydınlatan tecrübeli hocalarımız olmuştur.

Bu kongre, ülkemiz onkoloji alanında uzmanlaşmış birçok bilim insanını bir araya getirerek güncel araştırmaları, tedavi yöntemlerini ve yenilikleri paylaşma fırsatı sunacaktır. Her katılımcının bu etkinlikteki katkıları bizim için büyük önem taşımaktadır.

Kongremizde sizinle birlikte olmayı dört gözle bekliyor, bilgi alışverişinde bulunmayı ve tıbbi onkoloji alanındaki en son gelişmeleri tartışmayı umuyoruz.

Saygılarımla.

Prof. Dr. Alper ATA
AOD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.