Aile Hekimliği Klinik Simülasyon Kongresi

KONGRE TARİHİ
12 Haziran - 13 Haziran 2020

KONGRE ŞEHRİ
Rize, Türkiye
KONGRE YERİ
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.kliniksimulasyonkongresi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Aile hekimlerine yönelik düzenlediğimiz üç boyutlu bir eğitim olan " Aile Hekimliği Klinik Simülasyon Kongresi " ile karşınızdayız. Aile Sağlığı Merkezlerinde aile hekimlerinin karşılaşabileceği acil durumlara karşı neler yapılması gerektiğini Klinik Simülasyon Merkezlerinde robotlar ve maketler üzerinden birebir pratik uygulama yaparak vereceğimiz eğitimin, ömür boyu kalıcı bir eğitim olacağını düşünüyoruz. Ayrıca aile hekimlerinin aile sağlığı merkezlerinde karşılaşacağı en sık hastalıklara karşı oluşturacağımız sanal hasta senaryolarıyla, aile hekimlerinin pratik ve teorik becerilerine de katkı sağlayacağımızı umuyoruz. Kongremizde kalabalık salonlar yerine daha küçük gruplar halinde, istasyon çalışmaları şeklinde birebir eğitim modelini uygulayacağız. Bu şekilde vereceğimiz eğitimin daha yararlı ve kalıcı olacağını düşünüyoruz.

Aile Hekimliği Klinik Simülasyon Kongremizin ilkini 12-13 Haziran 2020 tarihleri arasında Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Klinik Simülasyon Merkezinde düzenleyeceğiz.

Trabzon Aile Hekimleri Derneği (TRAHED), Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Klinik Simülasyon Merkezi, Rize Aile Hekimleri Derneği (RAHED) ve Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) tarafından ortaklaşa düzenlediğimiz kongremize tüm aile hekimlerimizi davet ediyoruz.

Saygılarımızla

Kongre Başkanları

Dr. Hakan UZUN
Kongre Başkanı

Doç. Dr. Cüneyt ARDIÇ
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin