8. Güncel Böbrek Hastalıkları Hipertansiyon ve Transplantasyon Kongresi

KONGRE TARİHİ
10 Nisan - 14 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Sakarya, Türkiye
KONGRE YERİ
NG Sapanca Convention Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.hdtdernegi.org/8.guncel_bobrek
DAVET
Sayın Meslektaşlarım;

10 - 14 Nisan 2019 tarihleri arasında NG Sapanca Convention Otel’ de gerçekleştirilecek olan Uluslararası katılımlı “8. Güncel Böbrek Hastalıkları Hipertansiyon ve Transplantasyon Kongresi” nde sizlerle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız. Bilimsel program bugüne kadar olduğu gibi sizlerin de önerileri ve Nefroloji, Hipertansiyon ve Transplantasyon alanındaki güncel konular ve değişiklikler göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Konular, konularında uzmanlaşan meslektaşlarımız tarafından aktarılacak ve sizlerin değerli katılımları ile zenginleşecektir. Ayrıca kongre esnasında yapacağınız öneriler bir sonraki toplantımıza ışık tutacaktır.

Her yıl olduğu gibi bilimsel programın tüm katılımcıların eksiksiz katılımı ve takibiyle gerçekleşeceğine inanıyoruz.

Toplantımızın sizlerin mesleki bilgilerine, hastalarımızın tedavilerine katkılar sağlayacağı inancıyla sizleri aramızda görmekten büyük bir onur ve mutluluk duyacağımızı tekrar ifade eder, saygılar sunarım.

Uzm. Dr. Bülent KAYA
Kongre Sekreteri

Prof. Dr. Neslihan SEYREK
Kongre Başkan Yardımcısı

Prof. Dr. İbrahim KARAYAYLALI
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin