7. Ulusal Cerrahi Onkoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
12 Aralık - 15 Aralık 2024

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Luxury Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.cerrahionkoloji2024.org
DAVET
Kanser dünyasının gönüllü savaşçılarına merhabalar,

Uzun bir aradan sonra, Şubat 2022’de 6. Ulusal Cerrahi Onkoloji Kongresi’ni, yaklaşık 800 sağlık emekçisinin katılımı ile tamamlamıştık. Dernek yönetim kurulu olarak çift yıllarda ulusal kongre, tek yıllarda spesifik sempozyumlar yapmayı hedefledik. Eylül 2023’te Adana’da ismi ile dikkat çeken “Metastaz” sempozyumunu başarı ile tamamladık.

Şimdi sırada Aralık 2024’de Antalya’da “7. Ulusal Cerrahi Onkoloji Kongresi” var. Bilimsel arşivin çığ gibi büyüdüğü “Kanser ve Cerrahi” alanında kanser tedavisindeki tüm paydaşlarımız ile birlikte tıp literatürünü, ülkemizin kıymetli hocalarının kişisel perspektiflerini ve yeni jenerasyon “kanser savaşçılarının” kendi farkındalıklarını yaratma çabalarını harmanlamayı planlıyoruz. Yenilikçi kurs programlarımızı, canlı ameliyat-video içerikli bilimsel şölen ve genel cerrahi ilgi alanındaki tüm kanserlerin “yönetimlerini” sizlerle buluşturmak temennisi ile…

Yolu kanserden geçen tüm doktor, diyetisyen, hemşire ve sağlık çalışanlarını kongremize davet etmekten onur duyarız.

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Cem Kaan PARSAK
Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi

Kongre Sekreteri
Doç. Dr. Ahmet RENCÜZOĞULLARI
Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.