7. Kardiyo-Bahar Kardiyoloji Güncellemesi Toplantısı

KONGRE TARİHİ
05 Mart - 08 Mart 2020

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Concorde Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
kardiyobahar2020.tkd.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Kardiyoloji Derneği çalışma grupları tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen, Kardiyo-Bahar Kardiyoloji Güncellemesi toplantısı 5-8 Mart 2020 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Concorde Otelde düzenlenecektir.

Bu yıl gerçekleştirilecek 7. Kardiyo-Bahar Kardiyoloji Güncellemesi Türk Kardiyoloji Derneği Çalışma Grupları tarafından güncel bilgiler ışığında oluşturuldu. Toplantıda sempozyumların yanında; karşıt görüş, nasıl yapalım, olgu odaklı oturumlar ve kurslar düzenlenmiştir.

Yine yakın zamanda yayınlanmış kılavuz değişikliklerini etraflıca gözden geçireceğiz. Teorikten pratiğe kılavuz oturumları ile ülkemiz gerçeklerine uygun güncel tedavilerin nasıl olması gerektiğini tartışacağız.

İlginç ve tartışmalı olguların bilimsel bir platformda gözden geçirilmesi önemlidir ve mesleki gelişmemize katkısı büyük olmaktadır. Bu nedenle toplantımızda olgu odaklı oturumlara bu yıl daha fazla yer veriyoruz. Toplantımız Türk Tabipler Birliği tarafından kredilendirilecektir.

Son gelişmeleri ve değişimleri tartışarak bilgilerimizi güncelleyeceğimiz toplantımızda sizleri de aramızda görmekten büyük memnuniyet duyacağız. Kıbrıs’ta 7. Kardiyo-Bahar Kardiyoloji Güncellemesi toplantımızda görüşmek ümidi ile çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla.

Prof. Dr. Mustafa Kemal Erol
Türk Kardiyoloji Derneği Başkanı

Prof. Dr. Muzaffer Değertekin
Türk Kardiyoloji Derneği Başkan Yardımcısı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin