6. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi

KONGRE TARİHİ
27 Şubat - 03 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Royal Seginus Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tuked2019.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

2012 yılında gerçekleştirdiğimiz ilk kongremizden bugüne kadar, Tüm Kamu Eczacıları Derneği ülkemizin Kurum ve Hastane eczacılığı alanında en büyük, bilimsel ve sosyal program anlamında en zengin kongrelerini düzenlemiştir. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi’nin altıncısını 27 Şubat – 3 Mart 2019 tarihleri arasında, Royal Seginus Otel – Lara / Antalya’ da gerçekleştirilecektir. Geçen yıl sizleri ağırladığımız 5.Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongremizde 900 kişiye ulaşan bir katılımcı sayısı ile çok başarılı bir kongre geçirdik. 2019 yılında da yine sizlerin değerli katılımlarınızı, katkılarınızı ve yüksek ilgisini beklediğimiz kongremizde tüm dünyadan ve ülkemizden bilgi ve birikimlerini paylaşmak üzere bir araya gelen seçkin konuşmacıların yer aldığı üst düzey bir bilimsel program yapmayı hedefliyoruz.

Kongremiz, gerek kamuda gerekse de hastanelerde görev alan tüm meslektaşlarımızla birlikte, mesleğimizdeki son gelişmeleri ve tüm güncel konuları detayları ile paylaşmak ve tartışmak adına kaçırılmayacak bir fırsat olacaktır.

Tüm Kamu Eczacıları Derneği’nin çatısı altında (yıllardır sağladığınız) katılım ve katkılarınızla oluşturduğumuz sevgi, arkadaşlık ve dostluk ortamında sizlerle güzel ve yararlı bir kongre geçirmek ümidiyle yönetim kurulu adına saygı ve sevgiler sunarım.

Ecz. Mustafa Gönen

Tüm Kamu Eczacıları Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin