4. Uluslararası Sağlık Bilimleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Aralık - 06 Aralık 2020

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
The Ankara Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.saglikbilimlerikongresi.com
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Sizleri Kongre Düzenleme Kurulu olarak 4-6 Aralık 2020 tarihlerinde Ankara’da The Ankara Otel’de düzenlenecek olan "4. Uluslararası Sağlık Bilimleri Kongresi" ne davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi olarak ev sahipliğini üstlendiğimiz “Küresel Sağlık: Koruma, Önleme, Müdahale, İzleme” başlığı ile düzenlediğimiz kongremizin temel amacı: Sağlık Bilimleri alanında çalışan profesyonellerin bir araya gelmesini sağlamak, bilgileri güncellemek, paylaşımları artırmak ve paydaşlar arası işbirliğinin gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Kongremiz kapsamında konferanslar, paneller, kurslar ve sözel/poster bildiriler yer alacaktır. Bilimsel programa ilişkin ayrıntılara web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sizleri “4. Uluslararası Sağlık Bilimleri Kongresi"nde görmek ve ağırlamaktan onur duyar, saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Prof. Dr. Neriman ARAL
Kongre Başkanı
Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin