4. Muğla Multidisipliner Onkolojik Araştırmalar Kongresi-AMORE 2020

KONGRE TARİHİ
22 Ekim - 25 Ekim 2020

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.amorecongress2020.com
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı tarafından Aydın Medikal Onkoloji Derneği’nin desteği ile düzenlediği Muğla Multidisipliner Onkolojik Araştırmalar Kongresi’nin dördüncüsü 2020 yılında bu kez Antalya/Belek’te gerçekleşecektir.

“Bilim için, bilim aşkı ile… Çünkü burada her şey gerçek!” sloganı ile bilime desteğini ve ulusal, geniş katılımlı bir kongre olduğunu kanıtlayan Muğla Multidisipliner Onkolojik Araştırmalar Kongresi, güncel klinik pratiğimize ışık tutacak bir ortamda “AMORE 2020” ismi ile gerçekleştirilecektir. Aynı şekilde ilkini 2019’da gerçekleştirdiğimiz ve tıp fakültesi, fen fakültesi öğrenci ve araştırma görevlilerinin kansere, kanser araştırmalarına ve bilime bakış açılarını geliştirmeleri için destek niteliğinde başarılı bir şekide tamamlanan Kansere Tıp ve Sanat ile Genç Bakış Sempozyumu (A Young Look at Cancer with Medicine and Art Symposium) yine kongremiz kapsamında MedArt 2020 ismi ile yapılacaktır.

Kanser tanısının konulmasından itibaren her bir tedavi aşamasında ve yaşamın son anında kanserli bir hastanın tedavi ve takibi multidisipliner bir yaklaşım ile yapılmaktadır. Bu kanser olguları için vazgeçilmez bir prensiptir ve nitekim kanserli hastalar ile ilgili bilimsel araştırmalar da multidisipliner bir çizgide daha fazla yoğunlaşır olmuştur.

Sizleri kanserli hastaların sistemik tedavileri yanı sıra bu tedaviler öncesinde, tedavileri süresince ve tedavileri tamamlandıktan sonraki süreçte karşılaştıkları tıbbi sorunları bilimsel araştırmalara yön verecek bir platformda birlikte tartışmaya davet ediyoruz.

Kanserli hastaları daha iyi anlayabilmek, tanımlamak ve yönetebilmek için sizleri bilimsel bir paydada kanseri ve kanser araştırmalarını tartışabilmek için 4rd Annual Multidiciplinary Oncological Researches Congress (AMORE 2020) & 2nd A Young Look at Cancer with Medicine and Art Symposium (MedArt 2020) kongresinde görmeyi istiyor ve davet ediyoruz.

Prof. Dr. Sabri BARUTCA
Onursal Başkan

Doç. Dr. Özgür TANRIVERDİ
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin