38. Zeynep Kamil Jineko-Patoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Eylül - 18 Eylül 2020

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Zeynep Kamil Hastanesi Konferans Salonu

KONGRE WEB SİTESİ
www.zeynepkamil.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

16-18 Eylül 2020 tarihleri arasında SBÜ Zeynep Kâmil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonumuzda gerçekleştireceğimiz 38. Zeynep Kamil Jineko-Patoloji Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum.

Geleneksel olarak her yıl bir konu işlenen kongremizin bu yıl, ana temasını “Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüksiyon” olarak belirledik.

Kongremiz her zaman olduğu gibi bu yılda kurslar ile başlayacak. Sonrasında ürojinekoloji multidisipliner bir bakış açısı ile ele alınacak ve alanında etkin bilim insanlarının katılımı ile vakaların interaktif tartışıldığı panel oturumu ve canlı cerrahi oturumları gerçekleştirilecektir. Ayrıca kozmetik jinekoloji oturumları ile kongremiz devam edecektir.

Her yıl yoğun ilginin olduğu, katılımcıların bilimsel ve sosyal doygunlukla ayrıldığı kongremizde, bu yılda sizlerle bir arada olmayı diliyor, saygılar sunuyorum.

Doç. Dr. Semra KAYATAŞ ESER
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin