30. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Kasım - 08 Kasım 2020

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Belek Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.totbid2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

TOTBID in kuruluşunun 50. Yıl dönümünde 30. Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi’ni 3-8 Kasım 2020 de Antalya Belek Titanic Otel’de gerçekleştireceğiz.

Kongremizin; sosyal ve bilimsel seviyesinin, yüksek katılım oranıyla birlikte derneğimizin kuruluşunun 50. yılına layık olması için çalışıyoruz.

Temel amacımızın ülkemizde Ortopedi ve Travmatoloji bilimsel ve eğitsel seviyesini iyileştirmek olduğunun farkındalığıyla; üyelerimizin katılımlarını özendirecek şekilde farklı ve doyurucu bir bilimsel program oluşturmayı hedefledik.

Kongrede klasik “panel oturumları” ve “tartışmalı olgu sunumları” ile birlikte bir farklılık olarak da “ne istiyorsanız sorun” ve “moderatörlü çapraz ateş” oturumları da olacaktır.

Bilimsel ve sosyal açıdan tam bir bayram havasında geçmesini ümit ettiğimiz ve ana temasını “etik” olarak belirlediğimiz kongremizde birlikte olmak dileğiyle,

Saygılarımızla…

Prof. Dr. Ömer Faruk Taşer
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Halit Pınar
TOTBİD Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin