3. Uluslararası ve 4. Ulusal İstanbul Ebelik Günleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
02 Nisan - 04 Nisan 2020

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Biruni Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.ebelikgunleri2020.com
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Sizleri 02-04 Nisan 2020 tarihlerinde Biruni Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan “Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri İçin Ebelik” ana temalı 3. Uluslararası & 4. Ulusal İstanbul Ebelik Günleri Kongresi’ne davet etmekten onur duyuyoruz.

Kongremiz ebelik mesleğinin güçlendirilmesi yolunda işbirliği içinde olmak, birlikte hareket etmek, bilgi paylaşımında bulunmak, karşılıklı etkileşim ve iletişimimizi artırmak, bilimsel gelişme ve mesleki örgütlenmeye hizmet etmek amacıyla düzenlenmektedir. Kongre organizasyonunda İstanbul ilinde ebelik eğitimi ya da uygulamasında paydaş olan ve İstanbul’da hizmet veren 26 hastane, 9 üniversitenin yanı sıra, İl Sağlık Müdürlüğü ve Ebeler Derneği, Anadolu Ebeler Derneği, Ebelikte Araştırma Derneği yer almaktadır. Kongrede çok sayıda alanlarında uzman, profesyonel, akademisyen kişilerin bilgi ve deneyimlerini paylaşacakları, değişim ve yeniliklerin tartışılacağı, kurs, konferans, panel, sözel ve poster bildiri oturumları yer alacaktır. Kongrenin bilimsel yönden meslektaşlarımızla bir paylaşım ortamı oluşturması ve mesleğin toplumsal önemine, sorunlarına dikkat çekmesi bakımından yararlı olacağını düşünüyor, başarılı bir kongre olmasını diliyoruz.

Sizleri kongremizde görmekten mutluluk duyacağımız belirterek katılımınız bekliyor ve saygılar sunuyoruz.

KONGRE BAŞKANLARI
Prof. Dr. Sevim SAVAŞER - Prof. Dr. Nezihe KIZILKAYA BEJİ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin