3. Hematolojik Nadir Hastalıklar Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Ekim - 20 Ekim 2020

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Harbiye Askeri Müzesi ve Kültür Sitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.nadirhastaliklar2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

17-20 Ekim 2020 tarihleri arasında hematoloji uzmanları, hematoloji yandal uzmanlık öğrencileri, hematoloji alanında hizmet veren hemşire, biyolog ve teknisyenlere yönelik, İstanbul’da gerçekleştireceğimiz “3. Hematolojik Nadir Hastalıklar Kongresinde”, alanında uzman meslektaşlarımız hematolojik hastalıklardaki güncel gelişmeleri ve deneyimlerini
tartışacaklardır.

Ayrıca I. Uluslararası – III. Ulusal Hematolojik Nadir Hastalıklar Kongresi ile birlikte Dünya Aferez Birliği (WAA) ile ortaklaşa 17. Dünya Aferez Kongresi , 1. Dünya Aferez ve Hücresel Tedaviler Öğrenci Kongresi ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve TİKA desteğinde 6. Türkiye- Özbekistan Hematoloji Kongresi ev sahipliğimizde İstanbul’da düzenlenecektir.

Ulusal kongremizle birlikte bu sene uluslararası önemli diğer organizasyonları da birlikte gerçekleştirecek olmanın gururunu yaşıyoruz. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşeceğine inandığımız kongremize katılımlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla,
Hematolojik Nadir Hastalıklar Derneği Yönetim Kurulu

Prof. Dr. Mehmet Ali Erkurt
Kongre Başkanı

Doç. Dr. Mehmet Sinan DAL
Genel Sekreter

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin