3. Çukurova Gastro-İntestinal Cerrahi Hastalıkları Kongresi

KONGRE TARİHİ
08 Mart - 10 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
Adana, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.cukurovagastrointestinal.com
DAVET
Kıymetli Meslektaşlarım,

3. Çukurova Gastro -İntestinalCerrahi Hastalıkları Kongresi 08-10 Mart 2019 tarihleri arasında Hilton Otel, Adana'da düzenlenecektir.

Yüksek katılım beklenen "3. Çukurova Gastro-İntestinal Cerrahi Hastalıkları Kongresi" düzenleme kurulu adına konunun multidisipliner olarak tartışılmasına karar verildi. Mide, İnce ve kalın bağırsak, rektum ve anal bölgenin selim ve kanser hastalıklarında cerrahi tedavileri yanında gastroenteroloji/medikal onkolojik tanı ve tedavilerinin de multidisipliner olarak tartışılacağı ana başlıklar bilimsel programda yer alacaktır.

Siz değerli hekimlerimizin bu etkinliklere verebileceği destek, kongreye mükemmel düzeyde gerçekleşmesine önemli katkıda bulunacaktır.

Ayrıca bilimsel program içinde son yıllardaki yeni tanı ve tedavilere sizlerin önerileri ile uydu sempozyumlar şeklinde yer verilecektir.

Adana'nın en güzel mevsiminde Türk Ostomi Cerrahi Derneği'nin düzenlemesiyle yapılacak olan ulusal ve uluslararası katılımlı bu kongreye Gastrointestinal Cerrahi Derneği, birçok Üniversite ve Sağlık Bakanlığı Eğitim hastanesi öğretim üyeleri konuşmacı olarak bilimsel destek vermektedir.

Kongremizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Ömer Alabaz
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin