3. Aydın Multidisipliner Endokrin Günleri

KONGRE TARİHİ
13 Mart - 15 Mart 2020

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Özdere Paloma Pasha Resort Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.aydinendokringunleri2020.com
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız,

Endokrinolojik hastalıkların medikal ve cerrahi tedavisindeki yeniliklerin konuşulup deneyimlerin paylaşıldığı, Türkiye’nin birçok farklı üniversitesinden ve farklı kliniklerinden farklı disiplinlerin bir araya gelerek konusunda deneyimli ve yetkin konuşmacıların konuşmalarıyla, aktif tartışmalarıyla gerçekleşen, 300'e yakın katılımcının katıldığı, 50 sözlü bildirinin sunulduğu 'Aydın Multidisipliner Endokrin Günleri' nin bu sene ücüncüsünü düzenliyoruz.

Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları BD ve Genel Cerrahi AD olarak bu amaç çerçevesinde 13-15 Mart 2020 tarihlerinde Özdere Paloma Pasha Resort Otel'de gerçekleştirmeyi planladığımız '3. Aydın Multidisipliner Endokrin Günleri' ne, Endokrinoloji alanındaki yenilikleri güncellemek ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşmak üzere sizleri toplantımıza davet ediyoruz.

Geçtiğimiz sene düzenlenen Temel Biyoistatistik Kursu, katılımcılar tarafından yoğun ilgi görmüştür. Gelen talepler üzerine bu sene, kursun 2. sinin yapılması planlanmıştır.

Endokrinoloji alanındaki hastalıkları farklı yönleriyle ele alınacağı, bilimsel açıdan doyurucu olacağını düşündüğümüz multidisipliner toplantımız, sizlerin katılımı ve sözlü- poster bildirileriyle güçlenecektir.

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. Engin GÜNEY

Sempozyum Sekreterleri
Doç. Dr. Mustafa ÜNÜBOL
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Gökhan ÜNSAL

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin