24. TPD Yıllık Toplantısı ve Klinik Eğitim Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
03 Aralık - 06 Aralık 2020

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Limak Atlantis Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.24psikiyatri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

24. TPD Yıllık Toplantısı ve Klinik Eğitim Sempozyumu (YT-KES)’i bu yıl 03-06 Aralık 2020 tarihlerinde Antalya Belek’te Limak Atlantis Otel’de düzenleyeceğiz. Meslek topluluğumuzun, özellikle genç meslektaşlarımızın bilgi birikimlerinin arttırılmasını, tanışma ve kaynaşmasını hedefleyen kongremizin bu yılki hedefi de, bu doğrultuda planlandı.

Her KES’te olduğu gibi bu yıl da çalışma birimlerimiz ve kurullarımız toplanarak yıllık çalışma planlarını yapacak, yeni katılımlarla daha da güçlenecek.

YT-KES içinde Mesleğe İlk Adım Programı (MİAP) da gerçekleşiyor. Böylece ilk iki yılındaki psikiyatri asistanları derneğimizle dolayısıyla psikiyatri topluluğu ile tanışıyor. Bunun yanı sıra uzman meslektaşlarımızın da ilgisini çekecek bir program oluşturmaya çalışıyoruz. Özellikle günlük klinik uygulamada yaşanan zorlukları ve baş etme stratejilerini tartışabilmeyi, en azından bazı alanlarda beceri geliştiren etkileşimli bilimsel faaliyetleri birlikte gerçekleştirmek istiyoruz.

Tüm üyelerimizi, meslektaşlarımızı ve ruh sağlığı çalışanlarını birlikte verimli bir eğitim ortamı yaratmak için kongremize davet ediyoruz.

TPD 24. YT-KES’de Antalya’da buluşmak dileğiyle...

Prof. Dr. Nurper ERBERK ÖZEN TPD
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Ömer BÖKE
TPD Genel Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin