2. Ankara Pediatri Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Kasım - 10 Kasım 2024

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
JW Marriott Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
ankarapediatrikongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz Ankara Pediatri Kongresinin 7-10 Kasım 2024 tarihlerinde Ankara JW Marriott Hotel’de yapılacağını duyurmaktan mutluluk duymaktayız.

Cumhuriyetimizin 100. Yılı’nda büyük başarı ile tamamladığımız 1. Ankara Pediatri Kongresi çok yoğun ilgi ve katılımla tam bir bilim şöleni olarak gerçekleşti. Bu yıl da geleceğimiz olan çocukların sağlığı için en uygun ve eğitici programları hazırlıyoruz. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanındaki yenilikler ön plana çıkarılacaktır.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında çalışan ve eğitim gören tüm hekimlerin bilgi, beceri ve eğitimlerine katkı sağlayarak, çocuk sağlığını ve iyilik durumlarını en iyi noktaya çıkarmak konusundaki sorumluluk bilinci ile alanında geniş bilgi ve tecrübeye sahip öğretim üyelerimiz en güncel bilgileri ve tecrübelerini bizlerle paylaşacaktır.

Bilgilerimizin güncelleneceği ve hekimler arasındaki dostlukların ve iletişimin artacağı ikinci kongremizde Ankara’da siz değerli katılımcıları aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız. Katılım ve katkılarınızla değerlenecek olan kongremize sizleri davet ediyor, destek ve katkılarınız için teşekkür ediyoruz.

Ankara Pediatri Kongresi düzenleme kurulu olarak sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

2. Ankara Pediatri Kongresi Başkanı
Prof. Dr. Tayfun UÇAR

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.