17. Ulusal Rejyonal Anestezi Kongresi-Radkon 2020

KONGRE TARİHİ
16 Nisan - 18 Nisan 2020

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.radkon2020.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

Sizleri, 16 - 18 Nisan 2020 tarihleri arasında Koç Üniversitesi Hastanesi Tıp Fakültesi'nde yapılacak olan Uluslararası katılımlı 17. Rejyonal Anestezi Kongresi’ne davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Ulusal rejyonal anestezi kongremiz her zaman olduğu gibi yeniliklerin tartışılacağı, temel bilgilerimizin ise tekrar gözden geçirileceği, hepimizin bilgilerini güncelleme fırsatı bulacağı bir kongre olacaktır.

Temel amaçlarımız hem uzman hekimlerimize hem de uzmanlık eğitimi almakta olan arkadaşlarımıza yönelik, yararlı ve yenilikçi bilgilerin paylaşılmasıdır. Bu kongremiz hem ülkemizden haklı üne ve klinik tecrübeye sahip hem de dünya çapında pek çok uygulamayı ilk kez tariflemiş önemli isimlerin katıldığı bir kongre olacaktır. Özellikle farklı kıtalardan katılacak 6 yabancı misafirimizle kongremiz bir uluslararası kongre tadında olacaktır.

Bu kongre sırasında klasik derslerin yanı sıra bilgi ve tecrübenin daha fazla paylaşılmasına olanak sağlamak için canlı model üzerinde temel ve ileri kurslar, ameliyathanede yapılacak klinik kurs, kadavra üzerinde rejyonal anestezi kursu düzenlenecektir. Rejyonal Anestezi ve Algoloji birbirlerini tamamlayan ve destekleyen iki önemli bilim alanıdır. Kongremizde akut ve kronik ağrı konuları da bilimsel toplantı ve aktivitelerde ele alınacak deneyimli eğitimcilerimiz ile buluşacağınız bir kongre olacaktır.

Kongre alanımız ülkemizin en güzel şehirlerinden İstanbul'da olacaktır. Tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra çok kısa sürede ulaşılabilen pek çok cazibe merkezi ile, sosyal paylaşımları ile başarılı bir kongrenin yanı sıra keyifle anacağımız, unutulmaz bir süreç olacaktır. İlkbaharın en güzel günlerinde, bilimsel ve sosyal olarak zengin, keyifli ve yararlı bir toplantı için tüm meslektaşlarımızı kongremize davet ediyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Prof. Dr. İsmet Topçu
Rejyonal Anestezi Derneği ve Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin