16. Ulusal Tıbbi Genetik Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Aralık - 08 Aralık 2024

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Regnum Carya

KONGRE WEB SİTESİ
tibbigenetik2024.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

Sizleri, Tıbbi Genetik Derneği tarafından 4-8 Aralık 2024 tarihleri arasında Regnum Carya, Antalya' da düzenlenecek olan “16. Uluslararası Katılımlı Ulusal Tıbbi Genetik Kongresi” ne davet etmekten mutluluk duyarız.

Sürekli gelişen ve yenilenen tıbbi gelişmelerin genetik bilimi zemininde ilerlemesi ve geleceğin sağlık sistemi ve tıbbi uygulamalarında tıbbi genetik alanının temel rol olacağı gerçeği bizleri bir araya getirerek bilgi paylaşımını ve güncel yaklaşımları değerlendirmeyi zorunlu kılmaktadır.

Kongrenin asıl amacı; yurtiçi ve yurtdışından gelecek olan alanında önemli bilim insanlarıyla katılımcıların tanışma fırsatını bulması, genetik alanında ki yeni endüstriyel gelişmeleri takip etmesi ve meslektaşlarımızın, bilgi ve deneyimlerinin yanı sıra projelerini sunabilecekleri ortak bir platformda buluşturulmasıdır.

Kıymetli destekleriniz ile zenginleşebilecek bu kongreye katılımınızdan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,
Tıbbi Genetik Derneği Yönetim Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.