13. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Beslenme Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Eylül - 12 Eylül 2020

KONGRE ŞEHRİ
Elazığ, Türkiye
KONGRE YERİ
Akgün Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukgastro2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 9-12 Eylül 2020 tarihleri arasında Elazığ Akgün Otel' de düzenlenecek olan 13. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresine davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Kongremiz mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılması ve tartışılması için bu alana gönül veren dostlarımızı bir araya getiren önemli bir platform olacaktır.

Bu kongrede Çocuk Gastroenteroloji camiası, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları, Aile Hekimleri, Diyetisyenler, Çocuk Gastroenteroloji Hemşireleri ve gastroenteroloji, hepatoloji ve beslenme ile ilgili ürün ve hizmet sağlayıcıları arasında iletişim için ideal bir ortam sağlayacaktır.

Kongrenin bilimsel programında; ülkemizden ve yurt dışından bilim insanlarının katkıları ile gerçekleşecek konferanslar, paneller ve serbest bildirilerin yanı sıra kongrenin ilk günü Çocuk Gastroenteroloji ve Çocuk Uzmanlarının yararlanabileceği kurs /kurslar yer alacaktır.

Kongremizin önceki yıllarda yakalamış olduğu başarıları yüksek bir katılım oranı ve zengin bir bilimsel içerik ile sürdürmesinin yanında sosyal açıdan da doyurucu olabilmesi en önemli hedeflerimiz arasındadır. Amacımız çocuk sağlığı ve hastalıkları ile ilgilenen tüm disiplinlerin katılımını sağlayacak ortamı sağlamaktır.

Kongrenin son günü arzu edildiği takdirde tarihi Harput turu ve Keban gezisi düzenlenecektir.

Her geçen yıl Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme ailemiz giderek büyümekte ve gelişmektedir. Katılımınız ve bilimsel katkılarınız sayesinde bu kongremizin de başarılı bir şekilde geçeceği inancı ile sizleri 13. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi için Elazığ’a bekliyoruz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Yaşar DOĞAN
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Mukadder Ayşe SELİMOĞLU
TÇGHBD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin