12. Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Ekim - 13 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Gloria Golf Otel Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.travma2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

9-13 Ekim 2019 tarihinde Antalya’da Gloria Kongre Merkezinde yapılacak olan kongremize DAVETLİSİNİZ.

Travma ve Acil Cerrahi, genç nüfusa sahip ülkemizde önemli bir halk sağlığı sorunudur.

Dünya için de bölgemiz için de risk oluşturan afetler, terörizm, savaşlar ve göçler çok sayıda insanı aynı anda etkileyen bu yüzyılın en önemli sosyal sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Öte yandan acil cerrahi durumlarda ilk ve uygun yaklaşım, prognoz açısından belirleyicidir, uzayan yaşam süresi ve eklenen sorunlar sebebiyle ayrıca önem kazanmaktadır.

Derneğimiz bu bakış açısıyla kurulduğu günden beri idealist bir ekip ruhu ve gönüllülük esası ile gerek dergimiz, gerekse de hastane toplantıları, bölgesel toplantılar, kongre ve kurslar aracılığı ile ulusal ve uluslararası alanda üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışmaktadır. Travma ve Acil Cerrahi Kongreleri, bir araya gelerek sorunları konuşmak, ortak çözüm önerilerinde bulunmak ve çalışmak açısından önemli bir fırsat sunmaktadır.

Güncel bilgiyi ve uygulamaları, hem cerrahlar hem de cerrahi eğitimi alan kişilerle paylaşmak, temel hedefimizdir.

Sizleri dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Antalya”da gerçekleştirilecek olan 12. Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Kongresi’ nde ağırlamaktan, bilgilerimizi, sorunlarımızı ve çözüm önerilerimizi paylaşmaktan onur ve mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla ...

Gökhan Akbulut
Kongre Genel Sekreter

Kaya Sarıbeyoğlu
Dernek Başkanı

Semra Günay
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin