10. Ulusal ve 1. Uluslararası Veteriner Patoloji Kongresi-VETPAT 2020

KONGRE TARİHİ
27 Ekim - 31 Ekim 2020

KONGRE ŞEHRİ
Burdur, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
vetpat.mehmetakif.edu.tr
DAVET
Değerli Bilim İnsanları

Burdur'da 27 - 31 Ekim 2020 yapacağımız 10. Ulusal ve 1. Uluslararası Veteriner Patoloji Kongresi'ni sizlere duyurmaktan ve davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Veteriner Fakültesi Patoloji Anabilim Dalı ile Veteriner Patoloji Derneği’nin ortaklaşa Burdur’da düzenleyeceği bu kongre ülkemiz ve dünyanın dört bir yanından davet edilecek akademisyen ve araştırmacıların katılımıyla gerçekleşecek olup Veteriner Patoloji tüm yönleri ile tartışılacak ve katılımcılar fikir alışverişinde bulunma şansını yakalayacaktır.

Veteriner Patoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip etmek, çalışmalarımızı birbirimiz ile paylaşmak, tarihi, doğası ve kültürü ile tanışmak için sizleri Burdur’a bekliyoruz.

Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin