10. Avrasya Üroonkoloji Kongresi-EUA20

KONGRE TARİHİ
27 Haziran - 28 Haziran 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.eua20.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sevgili Arkadaşlar,

Tüm insanlığın zor günler yaşadığı bir dönemden geçiyoruz. COVID19 pandemisi can yakıyor. Ülkemizin bunu en az hasarla atlatabilmesi için herkes seferber. Alınan bu tedbirlere paralel olarak, 25-28 Haziran 2020’de Şanlıurfa-Göbeklitepe’de gerçekleştireceğimiz kongremizle ilgili de bazı yapısal değişikliklere gitmeye karar verdik.

Her zorluğun arkasında şüphesiz bir kolaylık vardır. Zor zamanlar daima beraberinde yaratıcı ve cesur çabaları doğurmuş, bilimin ilerleyişi için yeni yolları ortaya çıkarmıştır. Biz de zor günlerin sonunda daha güzel bir geleceğin kapısını aralayacağımıza emin olarak güçlü, moralli ve her zamankinden daha fazla birlik ve dayanışma içindeyiz. Bu nedenle 25–28 Haziran 2020 tarihlerinde planladığımız kongremizden vazgeçmiyoruz. Fiziksel şartlar bu sefer bir araya gelmemize müsaade etmese de, kongremizi 27–28 Haziran 2020 tarihlerinde “Online Kongre” olarak gerçekleştireceğiz. Bilimsel program ve organizasyon için her zamankinden daha çok çalışarak, içinde canlı online konferans ve paneller, interaktif posterler, vakalar ve forumların yer aldığı güçlü bir “Online Kongre” formatı oluşturuyoruz. Kongremizle ilgili yeni bilgileri ve programı çok kısa bir süre içinde sizlerle paylaşacağız.

Sizleri de hastanenizden ve evinizden ayrılmadan katılacağınız 10. Avrasya Üroonkoloji Kongresi’ne bekliyoruz. Konuşacağımız çok şey olacak.

Size, alienize, tüm üroloji ve onkoloji camiamıza sağlık ve aydınlık bir gelecek temennisiyle saygılar sunuyoruz.

Prof. Dr. Selami Albayrak
10. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Eşbaşkanı

Prof. Dr. Asıf Yıldırım
10. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Eşbaşkanı

Prof. Dr. A. Erdem Canda
10. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Sekreteri

Prof. Dr. Timuçin Çil
10. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin