1. Uluslararası KKTC Obstetrik ve Jinekoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Eylül - 06 Eylül 2020

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Acapulco Resort and Convention Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.kktcobstetrikjinekoloji.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Sizleri KKTC'nin yerel üniversite ve hekimleri tarafından ilk olarak düzenlenecek olan 1. Uluslararası KKTC Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi'ne davet etmekten büyük bir onur duyuyorum. Adamızda tıp fakültesi ve hastanesii bulunan iki üniversitenin, Girne Üniversitesi ile Yakın Doğu Üniversitesi'nin işbirliğiyle ve Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği'nin katkılarıyla düzenlenecek olan bu kongreye hepinizin katılımlarını bekliyoruz.

Kıbrıs'da ve Türkiye'de bulunan bütün kadın doğum derneklerimizden, üniversite ve eğitim hastanelerimizden, ayrım yapılmaksızın, konusunun uzmanı konuşmacıların yanısıra dünyanın pekçok ülkesinden eksperlerin davetli konuşmacı olarak yer alacağı kongremiz, Kuzey Kıbrıs'ımızın en canlı ve en güzel köşelerinden biri olan Girne'de yapılacak.

Yeşil adamızın en güzel döneminde, eylül ayı başında, üst düzey bir bilimsel içeriğin yanısıra, doyurucu bir sosyal program da sizleri bekliyor. Hem bilimsel gelişim, hem de yeni bir akademik yıla başlangıç öncesinde "reşarj olmak" için hepinizi kongremizde aramızda görmek istiyoruz,

Sevgi ve dostlukla...

Dr. Müfit C. YENEN
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin