Uluslararası KBUD Kongre ve Lab Expo 2020

KONGRE TARİHİ
30 Eylül - 03 Ekim 2020

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Çeşme Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.kbud2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği tarafından düzenlenecek olan Uluslararası KBUD Kongre & LAB Expo 2020, Ulusal 3. Kalıtsal Metabolik Hastalıklar Laboratuvarı Sempozyumu’nun 30 Eylül – 03 Ekim 2020 tarihleri arasında İzmir-Çeşme’de gerçekleşeceğini duyurmanın heyecanını yaşıyoruz.

Tüm üyelerimizi, hastalıkların tanı, prognoz, tedavi için kullanılan laboratuvar testlerinin analitik ve klinik araştırmasına odaklanan klinik biyokimya, moleküler biyoloji, genetik, toksikoloji, immünoloji, hematoloji ve laboratuvar tıbbı ile ilgilenen tüm araştırmacıları ve laboratuvar teknoloji firmalarını kongremize davet ediyoruz. Sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Kongremizde konferanslar, paneller ve kurslar ile deneyimlerin paylaşılacağı, laboratuvar tıbbı ve klinik biyokimya alanındaki güncel konuların ele alınacağı ve tartışılacağı bilimsel açıdan zengin bir program hazırlıyoruz. Kongremiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye Derneğimizin resmi web sitesi www.kbud.org.tr ve kongre web sitesi www.kbud2020.org adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Kongremize hazırlıklarımız sürecinde önerileriniz, destek, katılım ve katkılarınız bizlere güç verecektir. Sizleri kongremize bekliyoruz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Dildar Konukoğlu
Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin