3. Sağlıklı Saç Sağlıklı Yüz Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
07 Kasım - 10 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Acapulco Resort Convention and SPA

KONGRE WEB SİTESİ
www.sagliklisacsaglikliyuz.com
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Birincisini 17-20 Ekim 2015, ikincisini ise 4-9 Eylül 2017 tarihleri arasında başarıyla gerçekleştirdiğimiz, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Ana Bilim Dalı ve Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği’nin birlikte düzenlediği, ‘Sağlıklı Saç Sağlıklı Yüz’ simpozyumunun üçüncüsünü 7-10 Kasım 2019 tarihleri arasında Acapulco Resort Convention Center & SPA Hotel Girne’de gerçekleştireceğiz.

Toplantıda saç ve yüz hastalıkları tanı ve tedavisindeki güncel yaklaşımlar incelenecek, ayrıca saç ve yüz sağlığın korunmasında kozmetik uygulamalar ele alınacaktır. Dermatoloji uzmanı hekimlerin sık karşılaştığı saç ve yüz hastalıkları ile ilgili bilgi alışverişinde de bulunacağımız verimli bir toplantı geçireceğimizi düşünüyorum.

Akdenizin incisi Kıbrıs ve Kıbrıs’ın incisi Girne’de gerçekleştireceğimiz, Türkiye’de konusunda tek olan toplantımızın üçüncüsünün sizlerin katılımı ve aktif desteği ile hedeflediği başarıyı yakalayacağına inanıyorum.

7-10 Kasım 2019 tarihleri arasında Acapulco Resort Convention Center & SPA Hotel Girne‘de buluşmak üzere…

Sevgi ve Saygılarımla

Prof. Dr. Server SERDAROĞLU
Simpozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin