24. Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi

KONGRE TARİHİ
15 Nisan - 19 Nisan 2020

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Gloria Golf Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.upek2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinoloji Bilim Dalı olarak, Ulusal Çocuk Endokrinoloji ve Diyabet Derneği ile birlikte, 15-19 Nisan 2020 tarihinde Antalya’da düzenlenecek olan XXIV. Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi’ne ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz.

Kongremizde çocuk endokrinolojiye yeni adım atmış uzmanlarımız, diyabet ekibimiz, bu dala emek vermiş kıdemli endokrinologlarımızla birlikte temel konularımızı yeni gelişmeler ile harmanlayarak verimli bir 4 gün geçirmeyi amaçlıyoruz. Bu süre içinde XIX. Diyabet Ekibi Kursu, VI. Pediatrik Endokrinolojiye Giriş Kursu ve II. Genetik Kursu’na yer vereceğiz. Ayrıca kırılgan kemik hastalıkları ve cinsel gelişim sorunlarında uzman uluslararası bilim insanlarının deneyimlerinden yararlanma fırsatı bulacağız. Pediatrik endokrinolojinin sık görülen ve nadir hastalıklarında yeni tedavileri tartışacağız.

Sizlerin katılımı ve bilimsel çalışmalarınız toplantımızın değerini ve verimini yükseltecek, yeni çalışmalar için ilham kaynağı olacaktır. 15-19 Nisan 2020’de Antalya’da buluşmak dileği ile...

Saygılarımla,

Prof. Dr. Nurgün Kandemir
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin