Enjeksiyon Kampı-Live

KONGRE TARİHİ
19 Aralık - 20 Aralık 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.enjeksiyonkampi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Hepimizi yakından etkileyen Covid-19 pandemisinin dünyada ve ülkemizdeki mevcut seyri ve Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen tedbirler doğrultusunda kampımızı ne yazık ki bu yıl fiziki olarak yapamıyoruz.

Enjeksiyon Kampı – Live, önemli sayıda uluslararası katılımla birlikte, 19-20 Aralık 2020 tarihlerinde Memorial Bahçelievler Hastanesi’nden “Canlı Yayın” ile gerçekleşecek. Hastalar üzerinde uygulanacak enjeksiyonların multiaçılı kameralar ile gerçek zamanlı olarak yayınlanması ve katılıcımların canlı soru ve katkılarıyla, bu yıl heyecanlı bir kamp bizi bekliyor. Klinik anlamı olan enjeksiyon bölgelerini ve farklı enjeksiyon tekniklerini tek tek gözden geçirip, uygulamasını birlikte yapacağız.

19-20 Aralık 2020 tarihinde Enjeksiyon Kampı – Live’da canlı yayında buluşmak üzere.

Saygılarımızla.

Enjeksiyon Kampı
Organizasyon Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin