3. Sağlıklı Saç Sağlıklı Yüz Simpozyumu

KONGRE TARİHİ
18 Aralık - 20 Aralık 2020

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
The Marmara Taksim Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.sagliklisacsaglikliyuz.com
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Birincisini 17-20 Ekim 2015, ikincisini ise 4-9 Eylül 2017 tarihleri arasında başarıyla gerçekleştirdiğimiz, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı ve Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği’nin birlikte düzenlediği, ‘Sağlıklı Saç Sağlıklı Yüz’ simpozyumunun üçüncüsünü 18-20 Aralık 2020 tarihleri arasında İstanbul The Marmara Taksim Hotel’de gerçekleştireceğiz.

Toplantıda saç ve yüz bölgesi hastalıkları tanı ve tedavisindeki güncel yaklaşımlar incelenecek, ayrıca saç ve yüz sağlığın korunmasındaki temel kozmetik uygulamalar ele alınacaktır. Dermatoloji uzmanı hekimlerin sık karşılaştığı saç ve yüz hastalıkları ile ilgili bilgi alışverişinde de bulunacağımız verimli bir toplantı geçireceğimizi düşünüyorum.

Kıtaların buluştuğu yer İstanbul’da gerçekleştireceğimiz, Türkiye’de konusunda tek olan toplantımızın üçüncüsünün sizlerin katılımı ve aktif desteği ile hedeflediği başarıyı yakalayacağına inanıyorum.

18-20 Aralık 2020 tarihleri arasında İstanbul The Marmara Taksim Hotel‘de buluşmak üzere…

Sevgi ve Saygılarımla

Prof. Dr. Server SERDAROĞLU

Simpozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin