25. Uludağ Kış Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
11 Aralık - 13 Aralık 2020

KONGRE ŞEHRİ
Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Holliday Inn Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.uludaganestezi.org/2020
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri, Bursa Uludağ Üniversitesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı olarak 11-13 Aralık 2020 tarihleri arasında Holliday Inn Otel-Bursa’da düzenleyeceğimiz 25. Uludağ Kış Sempozyumu’muza davet etmekten büyük mutluluk ve onur duyuyoruz.

Anabilim Dalımızın düzenlediği sempozyumların 25.si olması nedeniyle bizim için ayrı bir önem taşıyan toplantımızın ana temasını “Zaman Tüneli” olarak belirledik. Sempozyumumuzun temel amacı anestezi ve yoğun bakım alanındaki uygulamalarımız ile ilgili, özellikle son dönemdeki teknolojik yenilikleri, mesleki gelişmeleri ve deneyimlerimizi paylaşmak olacaktır.

Kongre bilimsel programında; ulusal platformda kendi alanında usta ve saygın pek çok bilim insanının katılımlarıyla bilgi dağarcığımızı zenginleştirmenin yanı sıra zengin bir sosyal programla moral bulup enerji depolayacağımız öngörüyoruz. Bilimsel programımızda genç meslektaşlarımızın sözlü sunularına da yer vereceğiz.

25. Uludağ Kış Sempozyumu’muzun bilimsel ve sosyal program hazırlıkları titizlikle devam etmekte olup ayrıntılı bilgi kongre sayfamızda ilerleyen zamanlarda yer alacaktır.

Bilimsel çalışmalarınız ve değerli katkılarınızla daha verimli olacağına inandığımız 25. Uludağ Kış Sempozyumu’muzda görüşmek üzere…

Sevgi ve saygılarımla.

Prof. Dr. Alp Gurbet
Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji Anabilim Dalı Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin